1236488
Mari Rantanen
(Finland, Född 1956)
Mari rantanen, "spellwand 4".
Mari rantanen, "spellwand 4".
Mari rantanen, "spellwand 4".

MARI RANTANEN, "SPELLWAND 4".

A tergo sign. 2009. Olja på duk 61 x 56 cm

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 050
10 822
1 243
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 jun 16:45
1 050 EUR
14 jun 16:45
1 000 EUR
14 jun 16:22
960 EUR
14 jun 15:14
920 EUR
14 jun 15:10
900 EUR