1319145

Helene Schjerfbeck

(Finland, 1862-1946)
Helene schjerfbeck, framför brasan.

Helene Schjerfbeck, Framför brasan

Sign. Teckning 33,5x25 cm.

Något vågigt papper

Proveniens

Samling Gösta Stenman.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR