1381696

Chevalier a Geneve, fickur, 1700-tal, 41 mm

Chevalier a Geneve, fickur, 1700-tal, 41 mm.

18K guld, spindelgång, nyckeldragare, vikt ca 58 gram

Åldersrelaterat slitage. Skadad urtavla. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK