1406474

Jaeger-LeCoultre, Master Control Geographic, armbandsur, 38 mm.

Stål, automatisk, safirglas, datum, världstidvisning, gångreservsindikator, läderband, ca 2002.

Caliber 929/3, Serienr. 3121768, Boettnr. 142.8.92.

Åldersrelaterat slitage. Skadat glas (repor/nagg). Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0) 73 595 68 75

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
40 000 SEK