1409418

Panerai, Luminor Marina, "Railroad", armbandsur, 44 mm.

Stål, automatisk, safirglas, datum, gummiband, originalspänne, cert, box, ytterkartong, ca 2001.

Caliber OP III, Verknr. 217170, Serienr. BB 1024634, Referensnr. PAM00086, Boettnr. OP 6553, Limiterad & numrerad (D0201/3000).

Cert ej daterat. Åldersrelaterat slitage. Bakboett gängar ej korrekt. Metallänk ej original. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0) 73 595 68 75

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
40 000 SEK