Dan Isaac Wallin

(Sverige, Född 1977)
Dan Isaac Wallin, fotografi signerad och numrerad 1/50.

Dan Isaac Wallin, fotografi signerad och numrerad 1/50

"Mica & Billie 341". Pigment print, bildyta 34,5 x 44,5 cm. Bladstorlek 40 x 50 cm. Oramad.

Oramad.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK