43
325710
Acke Hallgren
(1885-1940)
Acke hallgren, "kanalmotiv venedig".

"Kanalmotiv Venedig"

Signerad A Hallgren och daterad Venezia 1920. Duk 96 x 86 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 505 - 4 089 EUR