695905
Chanel
(Född 1910)
VÄska "double flap bag", chanel, 2009 2010

VÄSKA "Double Flap bag", Chanel, 2009-2010.

Svart quiltat skinn. Länk med guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad med bordeauxfärgat skinn. Tre större fack under lock, samt två små fack. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL". Ca 23 x 15 x 6 cm. Dustbag, kartong, kasse, äkthetskort och inköpskvitto medföljer.

Slitage. Enstaka repor.

Utropspris
19 000 SEK