706676
ASKFAT / FAT, porslin, Hermès.
 fat, porslin, hermès
 fat, porslin, hermès
 fat, porslin, hermès

Hundmotiv i botten med förgyllda kanter. Märkt Hermès - Paris samt Made in France. Längd ca 20 cm, bredd ca 16 cm, höjd ca 4 cm.

Obetydlig slitage.

Utropspris
2 000 SEK