707210
ASKFAT, Hermès.
Askfat, hermès
Askfat, hermès
Askfat, hermès
Askfat, hermès
Askfat, hermès

Hästmotiv i botten och längs brättet, förgyllda kanter. Märkt "Hermès - Paris" samt "Made in France" "320". Längd 19 cm, bredd 16 cm, höjd 4 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK