707213
Chanel
(Född 1910)
PlÅnbok, chanel
PlÅnbok, chanel

PLÅNBOK, Chanel

Svart präglat läder med svarta stickningar. Invändigt svart skinn och nylon med detaljer i guldfärgad metall. Sedelfack, myntfack och korthållare. Märkt "CHANEL" samt med numrering. Ca 12 x 10 x 2 cm. Äkthetskort och ask medföljer.

Smärre slitage och repor.

Utropspris
2 500 SEK