687767
STAR WARS, Millennium Falcon i kartong, Return of the Jedi, 1983.
Star wars, millennium falcon i kartong, return of the jedi, 1983

Millennium Falcon i Return of the Jedi/Le retour du Jedi kartong. Längd ca 52 cm.

Bruksanvisning och innerkartong saknas. Kartong med stötskador och ställvis slitage. En flärp saknas.

Utropspris
2 000 SEK