691471
TV-SPEL, Videotronic II, Alfa Electronics, 1970-talets andra hälft.
Tv spel, videotronic ii, alfa electronics, 1970 talets andra hälft

Basenhet med två handkontroller. Batterdriven. I originalkartong. Ca 25 x 32 cm.

Kartong med flertal skador och revor. Ej funktionstestad. Scartkontakt med skada.

Utropspris
1 200 SEK