706695
ACTIONFIGURER, 11 stycken, Mego, 1970-tal.
Actionfigurer, 11 stycken, mego, 1970 tal

Mr. Scott, Little John, Robin Hood, Davey Crockett, Tarzan, Horrible Mummy, Captain Koenig, Paul Morrow, Alan Carter, Mysterious Alien samt Isis. Ur Megos 8" serier Star Trek, Robin Hood and the Merry men, American West, Worlds Greatest Super Heroes, Legends and Monsters samt Space 1999. Höjd ca 20 cm.

Flera figurer saknar tillbehör. Slitage. Smärre skador. Färgskav.

Utropspris
2 500 SEK