708118
STAR WARS, Imperial Tie fighter i kartong, Kenner, 1978.
Star wars, imperial tie fighter i kartong, kenner, 1978

Imperial Tie fighter i Star Wars kartong. Kartonginserts, bruksanvisning och booklet medföljer. Klistermärken påsatta. Höjd ca 23 cm.

Kartong med tejprester och smärre pappersskador. Slitage och mindre veck och bristningar.

Utropspris
2 000 SEK