708123
STAR WARS, B-wing fighter och Y-wing fighter i kartonger, 1983.
Star wars, b wing fighter och y wing fighter i kartonger, 1983

B-wing fighter i Return of the jedi kartong. Längd ca 56 cm. Y-wing fighter i Return of the jedi/El retorno del jedi/Le retour du jedi kartong. Längd 50 cm.

Slitage och fläckar. Bruksanvisningar och kartonginserts saknas. Kartonger med revor, skador och slitage. Delvis ihoptryckta. Elektroniska funktioner ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK