708842
SMURFAR, 18 stycken, sportsmurfar, 1970/80-tal.
80 tal
80 tal

Bland annat fäktsmurfen, fotbollssmurfen, australiensisk fotbollssmurf, baseballsmurfen, baseballkastarsmurfen, boxarsmurfen med flera. Höjd 4-8 cm.

Smärre slitage och färgbortfall. Australiensiska fotbollssmurfen med skada.

Utropspris
2 000 SEK