713099
MASTERS OF THE UNIVERSE, Battle cat, Two-Bad, Orko samt Roboto i förpackningar, Mattel, 1983-84.
Masters of the universe, battle cat, two bad,  orko samt roboto i förpackningar, mattel, 1983 84

Battle cat, Two-Bad, Orko samt Roboto i oöppnade europeiska originalförpackningar. Samtliga med svenska prislappar. Höjd 28-29 cm.

Battle cat med smärre slitage och repor. Figurernas kort med veck och kantnötningar. Något böjda kort.

Utropspris
2 500 SEK