713157
LEGO, 10 stycken set i förpackningar, 1980/90-tal.
90 tal
90 tal
90 tal
90 tal
90 tal

5 stycken paketbilar 6624 i oöppnade originalförpackningar. Samtliga med svenska prislappar samt "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år" etiketter. Höjd 7 cm. 2 stycken polisbilar 1610 i oöppnade originalförpackningar. Höjd 7 cm. Riddarbåt 6017 i oöppnad originalförpackning. Med svensk prislapp och "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år" etikett. Höjd 7 cm. 1 western-set 6706 i oöppnad originalförpackning. Svenska prislappar. Höjd 9,5 cm. 1 Lego basic 818 set i oöppnad originalförpackning. Svenska prislappar. Höjd 9,5 cm.

Smärre slitage. Vissa lådor med stötmärken och nötmärken. Vissa intryckningsmärken. Mindre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK