713165
LEGO, 9 stycken rymd-set i förpackningar, 1983.
Lego, 9 stycken rymd set i förpackningar, 1983

5 stycken månbilar 6823 i oöppnade originalförpackningar. Samtliga med svenska prislappar och "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år" etiketter. Höjd 7 cm. 4 stycken figur-set 6701 i oöppnade originalförpackningar. Samtliga med svenska prislappar och "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år." etikett. Höjd 7 cm.

Vissa med smärre tryckskador. En med pappersskada. Nötmärken och slitage.

Utropspris
2 500 SEK