713529
BIG JIM, 13 stycken adventure sets i förpackning, Mattel, 1980-tal.
Big jim, 13 stycken adventure sets i förpackning, mattel, 1980 tal

13 stycken adventure/action set i oöppnade europeiska originalförpackningar. Bland annat spy pack, fotbollsdräkt, seglardräkt med mera. Samtliga med svenska prislappar. Höjd 30-33 cm.

Slitage och nötmärken. Tryckskador.

Utropspris
2 000 SEK