717649
GAME & WATCH, "Fire", "Chef" samt "Mickey Mouse" i förpackningar, Nintendo, 1981.
Game & watch, "fire", "chef" samt "mickey mouse" i förpackningar, nintendo, 1981

Fire, Chef samt Mickey Mouse i originalförpackning. Mickey Mouse i tysk förpackning "Super tricotronic". Samtliga med frigolitinserts och bruksanvisningar. Mickey Mouse med svensk bruksanvisning från Alga. Längd 16 cm.

Slitage. Mickey Mouse kartongen saknar en flärp. Firekartongen med revor och skador, lagad med tejp. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK