717652
SMURFAR, 53 stycken, Bully och Schleich, 1980-tal.
Smurfar, 53 stycken, bully och  schleich, 1980 tal

Bland annat cykelsmurfen, fäktsmurfen, bowlingsmurfen, sångsmurfen, vandrarsmurfen, kanotsmurfen med flera. Ett svamphus medföljer. Höjd 12 cm.

Slitage och färgskav. Flertal smurfar saknar tillbehör. Smärre skador.

Utropspris
1 500 SEK