810663
HERMÈS, axelremsväska, "Jypsière".
HermÈs, axelremsväska, "jypsière".

Orange Clemence-kalvskinn. Spänne i silverfärgad metall märkt "HERMÈS-PARIS", reglerbart axelband. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "44S", inramat "L". 34 x 28 x 15 cm.

Originalask och dustbag medföljer, även dustbag till axelrem

Obetydligt slitage

Övrigt

Utropspris
45 000 SEK