813199
Louis Vuitton
(Född 1854)
Koffert, louis vuitton.
Koffert, louis vuitton.
Koffert, louis vuitton.
Koffert, louis vuitton.
Koffert, louis vuitton.
Koffert, louis vuitton.

KOFFERT, Louis Vuitton.

Monogram canvas med plåtskodda kanter. Träribbor och hjultrissor. Mässingslås märkt "70 CHAMPS ELYSEES PARIS Louis Vuitton 149 NEW BOND ST. LONDON MADE IN FRANCE". Invändigt fodrad med oblekt linne/bomull samt rödrandigt tyg. Etikettmärkt "1 Rue Scribe Paris, Louis Vuitton, 149 new Bond St. London" Numrerad 153302. Märkt på ena sidan "E. F. C" samt etiketter från diverse resor. Märkt på den andra sidan "C. F. BOK. LUND-KNÄTTE DALUM SWEDEN .Med tillhörande inredning. Sidohandtag i järn. Ca 57 x 80 x 50 cm. Nyckel finns.

Slitage. Slitage.

Övrigt

Utropspris
40 000 SEK