827978
KLÄNNING, 1920-tal
KlÄnning, 1920-tal.
KlÄnning, 1920-tal.
KlÄnning, 1920-tal.

Svart med stenkolspärlor. Bystmått 42, rygglängd 97 cm.

Slitage.

Övrigt

Utropspris
2 000 SEK