829197
Hermès
VÄska, "birkin 40", hermès, 2001.

VÄSKA, "Birkin 40", Hermès, 2001.

Handväska i svart taurillon clemence, beslag i vitmetall. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "31", och inramat "E". Lås samt nyckelhållare med nycklar medföljer. Invändigt två fack varav ett med dragkedja. 40 x 20 x 32 cm. Regnskydd, dustbag samt kartong medföljer.

Ställvis slitage Sömmarna börjat släppa på ena innerfacket. Kartong med skada.

Utropspris
50 000 SEK