830130
Chanel
(Född 1910)
VÄska, chanel.
VÄska, chanel.
VÄska, chanel.
VÄska, chanel.
VÄska, chanel.

VÄSKA, CHANEL.

Quiltad skinn med monogram prytt lås på dragkedjan och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med brunt skinn, invändigt ett fack med dragkedja.
Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" Mått ca 24 x 17 x 6 cm.

Slitage.

Övrigt

Utropspris
6 000 SEK