832212
Hermès
VÄska, "kelly 32", hermÈs, 2014.

VÄSKA, "Kelly 32", HERMÈS, 2014.

Brunt skinn med ljusa stickningar. Spänne med silverfärgad metall. Avtagbar axelrem. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel, "R" i kvadrat. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande brunt skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 32 x 12 x 24 cm. Dustbag till väska, lås och axelrem, samt original kartong medföljer samt två st regnskydd.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
55 000 SEK