837420
Hermès
BÄlte, hermÈs.
BÄlte, hermÈs.
BÄlte, hermÈs.
BÄlte, hermÈs.
BÄlte, hermÈs.

BÄLTE, HERMÈS.

Vändbart skärp i svart och orange i läder, enligt märkning storlek "95". Spänne i silverfärgad metall, märkt"HERMÈS MADE IN FRANCE". Total längd ca 108 cm. Två dustbags och orginalkartong medföljer.

Nyskick, repor på spänne.

Proveniens

Inköpt på Hermès på NK i Stockholm 2016.

Övrigt

Utropspris
4 500 SEK