Belysning Taklampor
1102827
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans agne jakobsson, taklampa, markaryd, sent 1900 tal

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, sent 1900-tal.

Mässing. Sex lysrör. Längd ca 467, bredd 18, höjd 10 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK