Belysning Golvlampor
1114035
Ferruccio Laviani
(Född 1960)
Ferrucio laviani, golvlampor, ett par, "toobe", kartell, 2000 tal

FERRUCIO LAVIANI, golvlampor, ett par, "Toobe", Kartell, 2000-tal.

Cylinderformade. Vit samt klar plast. Diameter 19,5. Höjd 172 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK