Design Möbler
1127492
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, "Smile", för CFC Silkeborg, Danmark, 1950-tal.
Johannes andersen, soffbord, "smile", för cfc silkeborg, danmark, 1950 tal

Teak. Rektangulär form med rundade hörn. I ramen inkorporerad tidningshylla. Längd 135 cm, bredd 52 cm, höjd 50 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
8 000 SEK