1131600
OKÄND KONSTNÄR 1600-TAL, olja på pannå
OkÄnd konstnÄr 1600 tal, olja på pannå

Porträtt av en adelsdam, 69x54,5 cm.

Sprickor. Omfattande retuscheringar. Senare målning. Krackelyr. Färgbortfall.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
1 000 EUR