Konst Modern svensk konst
1132033
Nalle Werner
(1913-1991)
Nalle werner, olja på duk, signerad och daterad 1976 a tergo

NALLE WERNER, olja på duk, signerad och daterad 1976 a tergo.

"Diagonal treklang". Duk 100 x 100 cm.

Smärre repor.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
3 500
327
362
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
15 sep 11:41
3 500 SEK
15 sep 11:19
3 000 SEK
10 sep 10:06
1 500 SEK
9 sep 22:02
1 200 SEK
9 sep 14:12
1 000 SEK