DIMITRI OMERSA & CO, fotpall, flodhäst, 2000-tal.

Flodhäst. Klädd i brunt skinn. Längd ca 70 cm. Höjd ca 38 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    10 100
    966 EUR
    1 094 USD

    Budhistorik (21 bud)
    713 mar 8:0510100SEK
    5A13 mar 8:059900SEK
    5A12 mar 16:359211SEK