Konst Modern svensk konst
1133407
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk. signerad

MADELEINE PYK, olja på duk. Signerad

Cafeliv. 49x37 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
10 000 SEK