Möbler Speglar
1138124
SPEGEL, Empire, 1800-tal

Bronserad och förgylld ram. Dekor av kolonner, bladverk och sfinxar. Krönt av solfjäder.
Höjd ca 186 cm. och bredd ca 76 cm.

Slitage. Torrsprickor. Dekorbortfall.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK