TORSTEN ERASMIE, olja på duk, signerad samt signerad ch daterad 2011 atergo.

"Hamnen, Vik". 33 x 44 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 400
    421 EUR
    477 USD

    Budhistorik (13 bud)
    515 mar 14:394400SEK
    415 mar 13:554200SEK
    515 mar 10:504000SEK