Smycken Broscher
1139100
Brosch 18K guld, troligen 1800-tal

diameter 4 cm, totalvikt 12 g. Tillpassat etui medföljer.

Åldersrelaterat slitage, tennlödningar.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
4 000 SEK