Konst Klassisk svensk konst
1141951
Johan Krouthén
(1858-1932)
Johan krouthÉn, olja på duk signerad och daterad 1918

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk signerad och daterad 1918

Köksträdgården, 80 x 110 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
50 000 SEK