1143577
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, figuriner, 4 st, stengods. gustavsberg

LISA LARSON, figuriner, 4 st, stengods. Gustavsberg.

Stämpel Lisa Larson samt Lisa L Gustavsberg samt ostämplad. Lejon, bl a "Lejon Midi" ur serien "Afrika" formgiven 1964, höjd 5, 7 samt 13 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK