Konst Contemporary
1146976
Peter Cornéer
(Född 1946)

PETER CORNÉER, olja på duk, signerad.

Flygplansvinge. 112,5 x 75 cm.

Mindre fläck.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
6 000 SEK