Klockor & Ur Armbandsur
1147591
LONGINES, armbandsur, 18 k, 1960-tal, 33 mm.
Longines, armbandsur, 18 k, 1960 tal, 33 mm

Caliber 30 L. Verknr I 3278846
Boet med nr 7515 10, 746.
boettbaksida med gravyr.
Mekanisk.

Ej funktionstestad. Smärre repor på glaset.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK