VÄRJA, svensk, m/1807 för underofficer.

Klinga med smedstämplar. Mässingsfäste. Längd 94 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    10 600
    1 012 EUR
    1 142 USD

    Budhistorik (29 bud)
    5A15 apr 18:1710600SEK
    415 apr 18:1710100SEK
    5A15 apr 18:169800SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes