Design Övrigt
1149371
Gunnar Cyrén
(1931-2013)
Gunnar cyrÉn, figuriner 3 st silverpläterad metall dansk design japan sent 1900 tal

GUNNAR CYRÉN, figuriner 3 st silverpläterad metall Dansk Design Japan sent 1900-tal

Kamel, höjd 6 cm.
Åsna, höjd 6 cm.
Giraff, höjd 10,5 cm.
Två originalaskar medföljer

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK