Design Övrigt
1149377
Gunnar Cyrén
(1931-2013)
Gunnar cyrÉn, figurin silverpläterad metall dansk design japan 1900 talets senare del

GUNNAR CYRÉN, figurin silverpläterad metall Dansk Design Japan 1900-talets senare del

Flodhäst, höjd 4,5 cm, originalask.

Repor. Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK