1149480
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing. Behäng med prismor. För sex ljus. En ljuspunkt. Höjd 87 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Några nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9
Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 400
514
579
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 jul 10:57
5 400 SEK
17 jul 10:57
5 200 SEK
15 jul 6:27
5 000 SEK