1151370
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON, figuriner, 2 stycken, stengods, signerade Lisa L K-Studion, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Katter. höjd 21 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK