Konst Grafik
1153269
Lars Jonsson
(Född 1952)
220
220

LARS JONSSON, färglitografi signerad och numrerad 100/220

Fågelunge på strand, bildyta 39 x 56 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK